KetoDiet - účinná proteinová dieta

 

 • Konzultace a diagnostika na InBody 230 zdarma!
 • Během hubnutí můžete vše konzultovat - na hubnutí nejste sami!
 • U nás hubnete pod dohledem výžvového specialisty i lékaře!

 

 

Od ledna jsme oficiální prodejní místo Ketodiet. Veškerá jídla, tedy polévky, omelety, koktejly a další si můžete zakoupit přímo v poradně. Je však třeba dopředu zavolat na níže uvedené tel. číslo.

Postará se o Vás Blanka Drážková (pro více informací ohledně proteinové Ketodiet a domluvení termínu konzultace ZDARMA)

telefon: 606 601 173

e-mail: ketodietricany@gmail.com

 

 Hlavní přednosti KetoDiet

 

- účinná proteinová dieta pro hubnutí do plavek

- rychlý úbytek váhy (5-10 kg/měsíc) a rychlý výsledek

- hubnete jen tuky

- snadná a rychlá příprava (žádné nakupování, vaření, můžete se věnovat svým zájmům)

- nepočítáte kalorie

- 5 jídel denně, bez pocitu hladu

 

 

KetoDiet, neboli proteinová dieta není vhodná pro každého. Často se bohužel setkávám s tím, že si ji zájemci o zhubnutí zakoupí bez předchozí konzultace jednotlivé přípravky v lékárně, v kosmetickém studiu či na internetu. V tomto případě může nasazení diety tělu ublížit. Domluvte si proto ZDARMA vstupní konzultaci, kde výživový specialista vyhodnotí, zda jste vhodným adeptem pro tento druh snižování hmotnosti. Zároveň se dozvíte podrobnosti individuálně doporučené pro vaše hubnutí. Během diety budete pod dohledem výživového poradce a lékaře. Kdykoliv je možné se poradit, zatelefonovat či napsat mail.

Přípravky KetoDiet jsou české výroby a podléhají ISO. Cena od 1500 Kč/týden.

 

Mějte své hubnutí pod dohledem 

 

Co je to proteinová dieta?

 

Proteinová dieta -  KetoDiet je navržena pro rychlé, účinné a bezpečné hubnutí. Pomůže vám vyřešit vaše problémy s nadváhou, aniž byste se museli horko těžko potýkat s počítáním kalorií. Základem KetoDiet jsou chutná proteinová jídla a nápoje, správné spalování uložených tuků a samozřejmě i jasná pravidla celého programu. A co víc? Budeme vám maximálně k dispozici vždy, když to budete nejvíc potřebovat. 

Vy to zvládnete! Zbavíte se nadbytečných kilogramů, naučíte se správně jíst a budete si užívat úplně nový, aktivní život!

KetoDiet je ryze českou značkou na poli proteinových (bílkovinných) diet - v poslední době je též velmi často používán název ketonová dieta. Celý dietní plán je sestaven ze 3 snadných kroků, které na sebe navazují a zajistí tak dlouhodobé výsledky. 

 

VÝHODY KETODIET

 • rychlý a trvalý úbytek váhy *
 • 5 vyvážených jídel denně (vč. potřebných vitamínů a minerálů)
 • hubnete jen tuky - svaly jsou chráněny dodanými proteiny
 • snadná příprava / příjemná chuť 
 • nemusíte počítat kalorie
 • nebudete mít pocit hladu
 • plně nahrazuje běžná jídla
 • online výživové poradenství ZDARMA
 • zvýšený pocit dobré nálady (tzv. „well being“) 
 • minimální riziko JO-JO EFEKTU
 • dlouhodobě stabilizovaná váha 
 • (pokud dodržíte jednotlivé kroky KetoDiet)
 • program KetoDiet schválen pro použití v rámci celé EU

* očekávat můžete 5-10kg za měsíc v 1. kroku. V závislosti na počáteční nadváze a dodržování uváděných pravidel.

Vysvětlení co je to vůbec proteinová dieta:

 

Proteinová dieta

Proteinovou dietu už není v dnešní době potřeba příliš představovat, protože se stala velmi oblíbeným pomocníkem pro redukci nadváhy i v České republice. Možná ale nevíte, kdy tento účinný typ diety vznikl a zajímá vás v detailu, jak funguje.

Proteinová dieta, jinak také bílkovinná dietaketogenní dieta a nově také zkráceně ketodieta, je založena na konceptu tzv. PSMF - Protein Sparing Modified Fast ("proteiny šetřící modifikovaný půst"), který poprvé popsal profesor G. Blackburn (Harvardská univerzita, USA) již v roce 1974. Koncept PSMF je vcelku jednoduchý – snížením příjmu sacharidů (pod 50g / den)  i tuků a současným zvýšením příjmu bílkovin dochází ke spalování uložených tuků a zároveň se ochrání svalová hmota.

Ke spalování tuků dochází v momentě, kdy není dostupný primární zdroj energie, kterým jsou právě sacharidy (tedy cukry a škroby). V průběhu spalování tuků jsou produkovány tzv. ketolátky, které se z těla ven odplavují močí. Celkově tento stav nazýváme ketózou, a je tělu přirozenou reakcí na snížení přísunu sacharidů. K nástupu ketózy dochází obvykle 3-4 den diety a tuto změnu snadno poznáte - přestanete mít pocit hladu a průběh diety vám začne být příjemný (cítíte pocit tzv. „well being“, tedy dobré až euforické nálady). Ketózu si můžete jednoduše ověřit podle přítomnosti ketonů v moči pomocí indikačního papírku, který je běžně dostupný v lékárně.

Pozor, nenechte se zmást a nepleťte si ketózu s patologickým stavem, který se nazývá ketoacidóza, a který vzniká zcela jinak a jeho příčinou je nejčastěji nedostatek hormonu inzulínu u nemocných cukrovou (diabetem).

Pojďme si proteinovou dietu zrekapitulovat:

 • tělu jsou dodávány vysoce kvalitní bílkoviny
 • sníží se příjem sacharidů a tuků
 • zvýší se konzumace vybraných druhů zeleniny
 • tělo spaluje uložené tuky
 • svaly jsou ochráněny
 • dostaví se pocit dobré nálady
 • výrazně se sníží, nebo zcela zmizí pocit hladu

3 kroky KetoDiet

3 kroky KetoDiet jsou opravdu velmi snadné a každý z nich má svá pravidla i opodstatnění. Budete jíst pravidelně 5x denně, dodržovat pitný režim a vaše nadbytečné kilogramy budou brzy minulostí. To nezní špatně, co vy na to?

Nejprve se bude váš jídelníček skládat téměř výhradně z proteinových jídel a nápojů KetoDiet, ale kdykoliv v průběhu dne si budete moct dopřát i vybrané druhy zeleniny. Postupně se vrátíte k běžné, vyvážené stravě a vychutnáte si každé jídlo. Budete totiž vědět, že vám nepřinese zpět tukové polštáře, kterých jste se zbavili. 

To ale není vše! Provedeme vás každým krokem KetoDiet a budeme vám radit, nebo vás povzbuzovat, pokud si to budete vy sami přát.

Jak dlouho budou jednotlivé kroky trvat?

Všechny 3 kroky dietního programu proteinové diety KetoDiet mají stejnou délku, která se odvíjí od toho, kolik opravdu potřebujete zhubnout. Zde je přehled trvání každého jednotlivého kroku:

Při redukci do 8 kg - každý krok 2 týdny (celý dietní plán: 6 týdnů)
Při redukci od 8 do 15 kg - každý krok 3 týdny (celý dietní plán: 9 týdnů)
Při redukci nad 15 kg - každý krok 4 týdny (celý dietní plán: 12 týdnů)


Stačí dodržovat pravidla 3 kroků KetoDiet a:

 • uvidíte rychlé výsledky již po několika dnech
 • získáte maximální podporu poradců KetoDiet
 • naučíte se vybírat vhodná jídla
 • užijete si průběh diety bez nervozity a hladu
 • poznáte, že racionální jídelníček není žádná věda
 • budete se cítit fit a nabití energií

 

 

 

Co budete jíst - skladba jídelníčku

 

V průběhu dietního plánu KetoDiet je nejdůležitější dodržovat pravidelný jídelníček 5x denně (jídlo po 3 hodinách), vypít alespoň 2l tekutin a vybírat si potraviny, které hubnutí nezabrzdí. Podívejte se, co můžete jíst v jednotlivých krocích diety. Užijte si proteinovovu dietu KetoDiet!

 

5x proteinové jídlo/nápoj KetoDiet


Zelenina: brokolice, celer bílý, celer řapíkatý, cuketa, čekanka, červená čočka (max. 2x týdně 2 polévkové lžíce již namočené čočky), čínské zelí, fazolové lusky, fenykl, houby, chřest, kapusta, kedluben (max. 1ks/den), květák, lilek (baklažán), mungo klíčky, okurka, patison, polníček, pórek, rukola, ředkvičky, řeřicha, salát (všechny druhy), sója (klíčky), špenát, tykev, zelí hlávkové.

Doporučená úprava zeleniny: syrová, vařená, dušená, připravená v páře

Čím dochucovat: sůl, jednodruhové koření, bylinky, sušený česnek, náhradní sladidlo (sacharin, stévie, sukralosa), 2 čajové lžičky kvalitního oleje za den (olivový, řepkový, kokosový..), 1x čajová lžička octa nebo balzamika.

Co pít: čistou vodu, slabý čaj (černý, zelený), neslazené minerálky. Můžete i kávu, pokud máte rádi (s mlékem opatrně - pokud to bez něj nezvládnete, použijte nízkotučné nebo bezlaktozové)

4x proteinové jídlo KetoDiet

1x běžné, na bílkoviny bohaté jídloZelenina: artyčok, brokolice, celer bílý, celer řapíkatý, cibule bílá nebo červená (1 střední / den), citron (max. 1 / den), cuketa, čekanka, červená čočka, česnek, čínské zelí, dýně, fazolové lusky, fenykl, houby, chřest, kapusta, kedluben (max. 1ks/den), květák, lilek (baklažán), mungo klíčky, okurka, olivy (do 10ks / den), patison, polníček, pórek, rukola, rajče (max. 2/den), ředkvičky, řepa červená, řeřicha, salát (všechny druhy), sója (klíčky), špenát, tykev, zelí hlávkové.


Pro běžné jídlo si můžete vybrat:
150g krůtí nebo kuřecí maso
120g králičí maso nebo zvěřina
120g hovězí nebo telecí maso
180g ryba (pstruh, losos, tuňák)
120g tofu
150g Šmakoun
120g drůbeží nebo hovězí játra
80g šunka libová od kosti
1ks vejce slepičí (vařené „natvrdo“)
150-200g sýr Cottage
100g syrečky
1dcl mléka (0,5%)

Doporučená úprava zeleniny: syrová, vařená, dušená, připravená v páře

Čím dochucovat: sůl, jednodruhové koření, bylinky, sušený česnek, náhradní sladidlo (sacharin, stévie, sukralosa), 1 lžíce kvalitního oleje za den (olivový, řepkový), 1x lžíce octa nebo balzamika, 1 lžíce hořčice, ½ lžičky sójové omáčky, 1 bujón, 1 lžíce semínek (dýňové, sezamové, slunečnicové) nebo lžíce oříšků natural (lískové, mandle, vlašské) nebo lžíce kokosu, hořké kakao, skořice.

Co pít: čistou vodu, slabý šaj (černý, zelený), neslazené minerálky. Můžete i kávu, pokud máte rádi (s mlékem opatrně - pokud to bez něj nezvládnete, použijte nízkotučné nebo bezlaktózové)

2x proteinové jídlo KetoDiet

3x běžné, na bílkoviny bohaté jídlo

Zelenina: artyčok, brokolice, celer bílý, celer řapíkatý, cibule bílá nebo červená (1 střední / den), citron (max. 1 / den), cuketa, čekanka, červe ná čočka, česnek, čínské zelí, čočka, dýně, fazole, fazolové lusky, fenykl, houby, hrášek, chřest, kapusta, kedluben (max. 1ks/den), květák, lilek (baklažán), mungo klíčky, okurka, olivy (do 10ks / den), paprika, patison, polníček, pórek, rukola, rajče (max. 2/den), ředkvičky, řepa červená, řeřicha, salát (všechny druhy), sója (klíčky), sója, špenát, tykev, zelí hlávkové.Pro běžné jídlo můžete použít:
150g krůtí nebo kuřecí maso
120g králičí maso nebo zvěřina
120g hovězí nebo telecí maso
180g ryba (pstruh, losos, tuňák)
120g tofu
150g Šmakoun
120g drůbeží nebo hovězí játra
100g šunka libová od kosti
2ks vejce slepičí (vařené „natvrdo“)
150-200g sýr Cottage
100g syrečky
150g tvaroh 1% tuku
150g jogurt bílý do 3% tuku
100g tvrdý sýr do 30% tuku
100g balkánský sýr
100g mozzarella
100g sójové maso
2dcl mléka (0,5%)

Čím dochucovat: sůl, jednodruhové koření, bylinky, sušený česnek, náhradní sladidlo (sacharin, stévie, sukralosa), 1 lžíce kvalitního oleje za den (olivový, řepkový), 1x lžíce octa nebo balzamika, 1 lžíce hořčice, ½ lžičky sójové omáčky, 1 bujón, 1 lžíce semínek (dýňové, sezamové, slunečnicové) nebo lžíce oříšků natural (lískové, mandle, vlašské) nebo lžíce kokosu, hořké kakao, skořice.

Co pít: čistou vodu, slabý čaj (černý, zelený), neslazené minerálky. Můžete i kávu, pokud máte rádi (s mlékem opatrně - pokud to bez něj nezvládnete, použijte nízkotučné nebo bezlaktózové)